photo_2016-05-30_16-23-27

تخته وایت برد هوشمند با قابلیت اشتراک گذاری

 هرچه روی این تخته می‌نویسید با دیگران به اشتراک بگذارید

تصور این‌که هرچه را که روی یک تخته وایت بورد می‌نویسید، همان لحظه با دیگران به اشتراک بگذارید، بسیار هیجان‌انگیز است. تخته هوشمند kapp 42 وسیله‌ای است که این تصور را به واقعیت تبدیل می‌کند.
این تخته ۲۴ اینچی علاوه بر این‌که کار یک تخته ساده را برای نمایش نوشته‌های شما انجام می‌دهد، این امکان را فراهم می‌کند تا با گوشی‌های مختلف ارتباط برقرار کرده و تصویر و نوشته‌های درج شده را به آنها انتقال دهد. همچنین این تخته هوشمند تصاویر را در حافظه خود ذخیره کرده و روی فضای ابری اختصاصی خود ذخیره‌ می‌کند.

کافی است با کیو آر کدی که روی تخته نوشته شده است ، اپلیکشن مربوط به آن را دانلود و نصب کنید . و پس از همزمان سازی با گوشی خود ، هر آنچه که روی تخته نوشته می شود را به صورت زنده و همزمان روی گوشی خود دید . این تخته می تواند به دانشجویانی کمک کنند که همیشه بخشی از زمان خود را صرف نوشتن در کلاس می کنند و فرصتی برای یادگیری بیشتر و پرسیدن سوال  برایشان باقی نمی مانند .

در ادامه توجه شما را به ویدئوی در این باره جلب می کنم.

نکته جالب این ‌که kapp 42 امکان اتصال به ۲۵۰ گوشی مختلف را مهیا می‌کند که می‌تواند برای کنفرانس‌های بزرگ و سخنرانی‌های دانشگاهی بسیار مناسب باشد. این محصول قرار است تا پایان امسال وارد بازار شده و ۷۹۹ یورو قیمت خواهد.

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.