tap-strapkhodkarabi.com

گجتی که مشکل تایپ در گوشی ها را حل می کند / ویدئو

در آینده نزدیک ، شاید دیگر نیازی به استفاده از صفحه ی لمسی تلفن همراه و  کیبردی  نداشته باشید ، یک صفحه کلید پوشیدنی شگفت انگیز که با بلوتوث کار می کند و حرکات انگشتانتان را به فشار دادن کلید تبدیل می کند  بدین ترتیب می توان از هر سطحی برای تایپ پیامهایتان استفاده کرد.  این کیبرد پوشیدنی از لیزر استفاده نمی کند و نیازی به سطحی صاف برای کار ندارد . بلکه با استفاده از سنسورهای حرکتی ، تنها با استفاده از حرکات انگشتان می تواند حروف مورد نظر شما را تشخیص دهد . در  دو حالت یک دستی  و دو دستی می توان از این صفحه کلید پوشیدنی استفاده کرد. اگر می خواهید سرعت تایپ بالاتر رود پیشنهاد می شود می توانید  از حالت دو دستی استفاده کنید . قطعا آموزش هایی برای استفاده از این وسیله در نظر گرفته شده است. به صورتی که هر انگشت می تواند چند حرف را پوشش دهد و  زمانی که هر انگشت به هر جهتی متمایل شود و یک ضربه زده شود نشانگر یک حرف می باشد. این سیستم هوشمند تایپ از حالت پیش بینی کلمات استفاده می کند و دقت آن ۹۹ درصد می باشد . و می تواند رفتار و کلمات کاربر را باتوجه به عادت ها و نوشته های پیشین آن را حدس دهد که این خود می تواند سرعت تایپ را تا حد زیادی افزایش دهد .

tap-strapkhodkarabi.com

یکی از کاربردهای لذت بخش این کیبرد زمانی است که از هدست های واقعیت مجازی استفاده می کنیم و نیاز به تایپ کلمه یا جمله ای داریم . به راحتی بدون نگاه کردن می توان متن مورد نظر را تایپ کرد .

این صفحه کلید پوشیدنی از بلوتوث برای اتصال با دیواس ها و وسایل ارتباطی استفاده می کند ، بنابراین برقراری با اکثر وسایل اکترونیکی امکان پذیر است . وسایلی چون تلویزیون ها  هوشمند ، اسمارت واچ ها ، کامپیوتر های شخصی ، تلفن های همراه و ….

تهیه و ترجمه : توسط تیم خودکار آبی دات کام

در پایان توجه شما را به دیدن ویدئوی زیر می کنم . پیشنهاد می شود برای دریافت کیفیت بالاتر ، وضوح کیفیت را روی HD بگذارید .

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.