finalgmail.mp4_20200627_204537.100

آموزش نحوه ساخت جیمیل gmail به صورت تصویری

همانطور که می دانید برای استفاده از سرویس های متنوع شرکت گوگل حتما می بایست یک اکانت جیمیل داشت.  با استفاده از اکانت جیمیل می توان به صورت رایگان به سرویس های همچون گوگل پلی ، گوگل درایو و …. دسترسی داشت.

آموزش ساخت gmail به صورت ویدویی در کمتر از ۵ دقیقه توسط تیم خودکار آبی دات کام :

 

در ادامه آموزش را به صورت تصویری همراه با توضیحات متنی تقدیمتان می کنیم .

نحوه ایجاد جیمیل :

برای ساخت ایمیل جدید ابتدا باید وارد سایت gmail.com  شوید . اگر اولین بار است که وارد این آدرس می شوید . با چنین صفحه ای روبرو می شوید که بر روی گزینه create account و سپس گزینه  for myself کلیک می کنیم.

اولین مرحله ثبت نام جمیل

در مرحله بعد صفحه ای باز می شود که مربوط به مشخصات اکانت جیمیل شما می باشد که گزینه های مربوط را باید پر کنیم. در قسمت first name نام و در قسمت last name نام خانوادگی را وارد می کنیم . در بخش username باید نام کاربری خود را وارد کنیم این نام کاربری باید منحصر بفرد باشد به طوری که قبلا توسط فرد دیگری ثبت نشده باشد. در بخش password رمز خود را وارد می کنیم . دقت نماید که رمز وارد شده می بایست حداقل هشت کاراکتر باشد و بهتر است ترکیبی از حروف و اعداد باشد. کاراکترهای وارد شده باید انگلیسی باشند . در قسمت confirm مجددا رمز خود را وارد می کنیم  و روی next کلیلک می کنیم .

عکس مشخصات جیمیل

 

فرم زیر را هم پر می کنیم . در بخش  phone number شماره تلفن را وارده کرده و همچنین تاریخ تولد به صورت میلادی ، و در قسمت  gender جنسیت خود را تعیین می کنیم . که male به معنی مذکر و female به معنی مونث می باشد . و سپس رو گزینه next کلیک می کنیم. توجه داشته باشید . ممکن است این مرحله فقط گزینه شماره تلفن را داشته باشد که در این صورت شماره را وارد کرده و پس از اعتبار سنجی وارد این مرحله می شوید . یعنی ممکن است مراحل دو  سه جابه جا شوند .

create gmail account

 

در بخش بعدی روی گزینه  send  کلیک می کنیم تا یک پیامک  از طرف شرکت گوگل برایمان ارسال شود.

create gmail account

کدی که از طرف شرکت گوگل برایمان ارسال شده را در قسمت مربوطه وارد می کنیم و روی گزینه verify  کلیک می کنیم .

کد اعتبار سنجی گوگل

کد اعتبار سنجی گوگل

 

 

 

در این بخش روی گزینه skip کلیک می کنیم تا روند ثبت نام ادامه یابد .

create gmail account

 

در این قسمت که مربوط به توافقنامه بین شما و گوگل است شما به گوگل اختیاراتی می دهید که می بایست روی گزینه I agree  کلیک کنید تا روند ساخت gmail به اتمام برسد.

توافقنامه گوگل

تبریک می گویم ، اکانت جی میل شما ساخته شد و شما از این پس می توانید به تمامی سرویس های گوگل دسترسی داشته باشید به راحتی فقط با داشتن همین اکانت گوگل !  در این لینک نیز می توانید با ساختار جدید جیمیل آشنا شوید.

اتمام ساخت اکانت جیمیل

برای دریافت به روز تمامی آموزش ها  می توانید خودکار آبی دات کام را در تلگرام دنبال کنید.

5 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.